Menu

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designerka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním obyčejné místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Follow me

Clients

Rezidence OLIVA

Navrhla jsem interiér nového pronajímatelného bytu v rezidenci OLIVA v Praze. Základní vybavení bytu zahrnuje vstupní prostor, kuchyň a šatny se skříněmi. Interiér jsem koncipovala jako nadčasový a inspirativní, aby oslovil širokou cílovou skupinu. Barvy v designu zůstávají v bílé a béžové, odrazující se od dřeva. Můj návrh respektuje celkovou koncepci projektu a vytváří harmonické propojení s působivou vstupní halou rezidenčního komplexu.

V příloze je inzerát makléře.

“Jednotka o velikosti 85,6 m2 3+kk je situovaná ve 2. patře s výtahem ve zrekonstruované budově nedaleko OC Brumlovka, stanice metra “C” Kačerov a parku Michelský les. Dispozici bytu tvoří vstupní předsíň, obývací pokoj s jídelní částí a plně vybaveným kuchyňským koutem, dvě ložnice, balkón o velikosti 7m2, dvě koupelny a samostatná toaleta, prádelna. Další vybavení bytu: kuchyňská linka včetně lednice s mrazákem, varné desky, el. trouby, myčky a mikrovlnné trouby; dále jsou v bytě vestavěné skříně, příprava pro pračku a sušičku , příprava pro vysokorychlostní internet, dřevěné podlahy a dlažba. V ceně nájmu je zahrnut 1 sklep a 1 garážové stání. Cena: 45.000,- Kč/měsíc + poplatky za dům a spotřeby v bytě + převod elektřiny na nájemce. “

Rezidence Strakonická Previous project