Reference

“Dlouho jsme uvažovali o něčem podobném ve stylu “Jak se staví sen” a rozhodnutí nakonec padlo! Po krátkém rozhodování, s kým do toho půjdeme jsme si vybrali interiérovou designérku Anke Glut. Anke udělala návrh, který se nám celý líbil bez jakékoliv potřeby něco měnit. Naprosto profesionálně se pak postarala o plánování, výběr všech materiálů, dodavatelů, koordinaci všech prací až do finálního předání. Oceňujeme preciznost v každém detailu, přátelský přístup, umění naslouchat klientovi. Často jsme nevěděli, co jaký material vybrat z velkého množství, co je nyní k dispozici, Anke vybrala za nás a nestalo se, že by se nám něco nelíbilo. Anke dokáže přání klienta velmi dobře aplikovat do reality. Celý projekt byla naprosto dokonalá souhra a bydlení bylo kompletně hotové během 3 týdnů 🙂 Pokud byste si rádi splnili svůj sen, vřele doporučujeme Anke!”

Jirka, Tomáš a Roza

 

“Mám takovou radost,  jen se koukám a kochám se…poprvé v životě MÁM bydlení podle mých představ 🌺🌺🌺🌺🌺🌺😊😊😊 Díky 🌷 všichni jsou z mého nového bydlení maximálně nadšeni,  velký úžas nad Vaší prací… jste kouzelnice!!🥂🍾”

Pavlína

 

“Při plánování rodinného domu jsme s manželem hledali pomoc ohledně vzhledu hlavní obytné části domu, tedy obýváku s kuchyní. Na doporučení jsme oslovili Anke Glut a byla to za nás nejlepší možná volba! Naprosto vyhověla naším představám a návrh nebylo nutné předělávat. Nakonec nás spolupráce natolik oslovila, že jsme pokračovali s chodbou, koupelnami a šatnou. Dnes jsme za rozhodnutí nechat si pomoci od profesionální interiérové designérky nesmírně rádi. Anke s námi vybrala veškerý materiál a sladila s námi barevné kombinace napříč celým domem. Ušetřila nám spoustu času a my ji děkujeme za vstřícný a milý přístup. Spolupráci s Anke můžeme vřele doporučit.”

Míša a Tomáš

 

“Anke je skvělá, výsledek její práce je bezkonkurenční. Jsem jí nesmírně vděčná za její profesionalitu, trpělivost, empatii a velkou vstřícnost. Díky tomu nyní bydlím druhým rokem v krásném, nadčasovém, útulném, prakticky a kvalitně zařízeném bytě.
Díky, Anke!”

Pavla

 

Interiér jsme si nechali navrhnout designérkou, se kterou jsme byli maximálně spokojeni. Hned první návrh od ní se nám trefil do našeho vkusu a následně jsme s ní udělali jen pár úprav a nechali na ní i organizaci realizace interiéru.

Josef

 

Po dvou letech realizace kuchyně mi píše zákaznice:

“Každý  den se dívám  na kuchyň  a na šatní  skříň a říkám si, jaká je to krása 😊 děkují moc !”

Petra

 

Vše už máme hotové, stavte se někdy na kafé a podívat na výsledek, vypadá to krásně😊

Eli a Milan

 

I really like the interior, especially the ceiling. 😊

Julie

 

Koukám se na ten nový nábytek a říkám si, že bych si měla obrátit na Vás mnohem dříve. Nevím, proč jsem tak dlouho váhala.

Je to tak hezký. Děkuji moc. 😊

Ekaterina

 

Sedíme s manželem nad vašim návrhem a jsme opravdu hrozně vděční, že jsme si nakonec zvolili vás, je to nádhera. Moc díky ještě jednou, je to úžasný.

Lilija a Luboš

 

Moc se mi libí váš návrh, čisté, moderní…super. 😊

Marcela