Menu

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designerka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním obyčejné místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Follow me

 

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designérka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním pouhé místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Navrhuji místnosti, které prezentuji ve 3D vizualizaci a následně se starám o realizaci projektu. Kromě návrhů a realizací interiérů svým zákazníkům nabízí i službu kompletního reorganizace. Kompletní redesign interiéru vždy začíná u toho, že je třeba udělat ve věcech pořádek. Zbavit se nepotřebného a toho, co nám už nedělá radost.

Na mých cestách se inspiruji různými kulturami a krásou přírody. Miluji koncepty s jasným názorem, přírodní materiály jako dřevo, beton a kov a ráda si hraji s barvami.

Skrz práci s novostavbami a rekonstrukcemi budov s delší historií, jak v bytovém tak v komerčním sektoru, jsem si vybudovala síť architektů, dodavatelů a odborníků na realizaci.

Vyrůstala jsem v Německu, kde jsem dokončila studium na vysoké škole.

Mé první pracovní a životní zkušenosti jsem získala v Belgii, ale již mnohá léta je mým domovem Česká republika. Zde jsem spoluvybudovala a 10 let řídila společnost zabývající se prodejem podlahových krytin. Řemeslu interiérového designu jsem se vyučila na škole designu IDK v Praze.

Mluvím pěti jazyky mezi které patří němčina, čeština, angličtina, holandština a francouzština.

Ráda pro Vás navrhnu a zrealizuji koncept, který Vám bude ušitý přímo na míru podle Vašich představ a stane se pro Vás novým domovem.

https://www.tvarchitect.com/video/tv-architect-predstavuje-designerka-anke-glut/

Těším se na Vás.

Anke Glut


Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Ich entwerfe Wohnräume, visualisiere sie in 3D und organisiere die Verwirklichung des Projektes.

Auf Reisen lasse ich mich von unterschiedlichen Kulturen und der Natur inspirieren. Ich liebe Konzepte mit klarer Aussage, natürliche Materialien wie Holz, Stein und Metall und setze gerne Farbakzente.

Durch Neubauten und die sensible Rekonstruktion von Gebäuden mit Geschichte sowohl privater als auch gewerblicher Natur habe ich ein gut funktionierendes Netzwerk von Architekten, Lieferanten und Handwerksbetrieben aufgebaut.

Ich bin in Deutschland aufgewachsen und habe dort studiert. Meine ersten Berufs- und Lebenserfahrungen habe ich in Belgien gemacht. Seit vielen Jahren ist mein Zuhause in Beroun in Tschechien, wo ich eine Vertriebsfirma für Bodenbeläge mitaufgebaut und geleitet habe.

Das Handwerk zum Interior Designer habe ich in der Designschule IDK Prag gelernt.
Ich spreche Deutsch, Tschechisch, Englisch, Niederländisch und Französisch.

Gerne gestalte ich mit Ihnen gemeinsam ihr neues Zuhause, das individuell auf Sie oder Ihre Familie zugeschnitten ist.

Ich freue mich auf Sie.

Anke Glut