Menu

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designerka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním obyčejné místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Follow me

Cat lovers home

Vyrobte 3 z 1, není to tak jednoduché, ale při dobré vůli, dobré přípravě a především šikovných řemeslnících se to dá zvládnout za 3,5 týdne.
Úžasný pár s kočkou si přál samostatnou ložnici a novou koupelnu. K tomu pokud možno kuchyňský ostrůvek a jídelní stůl a třeba i psací stůl. A to vše na 39 m2.
Není nic jednoduššího 😉
Výsledek je působivý a klienti byli nadmíru spokojeni. A kočka také našla svůj trůn.
Takový projekt je dárkem pro každého designéra.
Děkuji Jirkovi, Tomášovi a Rosi.

https://www.bydlenimagazin.cz/rubriky/navsteva/pro-dva-s-kockou_6805.html?fbclid=IwAR3zAhe3TkBNPRBPvvpX1hLaNCsv_uG0seR-VJHXCMcMYM1FVBt9DMLkBj8

Jak to víděli majitele?

Dlouho jsme uvažovali o něčem podobném ve stylu “Jak se staví sen” a rozhodnutí nakonec padlo! Po krátkém rozhodování, s kým do toho půjdeme jsme si vybrali interiorovou designerku Anke Glut. Anke udělala návrh, který se nám celý líbil bez jakékoliv potřeby něco měnit. Naprosto profesionálně se pak postarala o plánování, výběr všech materiálů, dodavatelů, koordinaci všech prací až do finálního předání. Oceňujeme preciznost v každém detailu, přátelský přístup, umění naslouchat klientovi. Často jsme nevěděli, co jaký material vybrat z velkého množství, co je nyní k dispozici, Anke vybrala za nás a nestalo se, že by se nám něco nelíbilo. Anke dokáže přání klienta velmi dobře aplikovat do reality. Celý projekt byla naprosto dokonalá souhra a bydlení bylo kompletně hotové během 3 týdnů 🙂 Pokud byste si rádi splnili svůj sen, vřele doporučujeme Anke!

 

Mountain Chalet Previous project
Oasis Blue Next project