Menu

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designerka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním obyčejné místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Follow me

Cat lovers home

Z původního běžného sídlištního bytu 1+kk, kde žil majitel s kočkou, a pak se k němu přistěhoval partner, se stala elegantní 2+kk, nadchla oba svým designem i pohodlím. Každý kousek bytu odráží neotřelost designu a pohodu, s bonusem výhledu na přírodu z terasy a ložnice.

Rozhodnutí o “radikálním řezu” bylo učiněno v lednu a plánovaný stěhovací termín byl na červen. Ačkoliv se snažili o co nejrychlejší realizaci změn, termín se kvůli dlouhým dodacím lhůtám stavebních materiálů a vybavení protáhl. Navzdory tomu vše stihlo být dokončeno v rekordním čase a dokonce se ještě tapetovalo v den odstěhování majitelů z dočasného bydliště.

Původní představy a požadavky:

Původní dispozice bytu jako 1+kk byla pro majitele nedostatečná, toužili po místnosti, kde by se dalo zavřít a poskytovala klidné útočiště. Novou místností se stala ložnice s pracovním koutkem pro home office. Také potřebovali víc úložného prostoru, než nabízela pouze jedna vestavěná skříň v předsíni. Stylově chtěli interiér funkční a elegantní v neutrálních barvách.

Realizace:

Novou místnost jsem umístila do původní nice, kterou jsem prodloužila a oddělila dveřmi, vznikla tak ložnice s pracovním stolem a vestavěnou skříní. Kuchyň získala nový vzhled s pracovním ostrůvkem a novými úložnými prostory. Do vzniklého výklenku vedle ložnice byla vestavěna sestava skříněk.

 

https://www.bydlenimagazin.cz/rubriky/navsteva/pro-dva-s-kockou_6805.html?fbclid=IwAR3zAhe3TkBNPRBPvvpX1hLaNCsv_uG0seR-VJHXCMcMYM1FVBt9DMLkBj8

Jak to víděli majitele?

Dlouho jsme uvažovali o něčem podobném ve stylu “Jak se staví sen” a rozhodnutí nakonec padlo! Po krátkém rozhodování, s kým do toho půjdeme jsme si vybrali interiérovou designérku Anke Glut. Anke udělala návrh, který se nám celý líbil bez jakékoliv potřeby něco měnit. Naprosto profesionálně se pak postarala o plánování, výběr všech materiálů, dodavatelů, koordinaci všech prací až do finálního předání. Oceňujeme preciznost v každém detailu, přátelský přístup, umění naslouchat klientovi. Často jsme nevěděli, co jaký materiál vybrat z velkého množství, co je nyní k dispozici, Anke vybrala za nás a nestalo se, že by se nám něco nelíbilo. Anke dokáže přání klienta velmi dobře aplikovat do reality. Celý projekt byla naprosto dokonalá souhra a bydlení bylo kompletně hotové během 3 týdnů 🙂 Pokud byste si rádi splnili svůj sen, vřele doporučujeme Anke!

 

Mountain Chalet Previous project
Oasis Blue Next project