Menu

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designerka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním obyčejné místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Follow me

Interiér roku 2023

Interiér roku je prestižní soutěž pořádaná Institutem Bytového Designu. Tato událost oslavuje inovativní a inspirativní designérské práce přinášející nové trendy do oblasti interiérového designu.

Letos jsem odeslala svůj projekt:

PRO MILOVNICI JELENŮ, VRCHLABÍ

Motiv jelena se nenápadně a zároveň všudypřítomně vine celým obytným prostorem. Je zakomponován jako pozadí kuchyně a pak velkoplošně zdobí a zatepluje stěnu sedacího koutu.

Manželé z Prahy objevili ve Vrchlabí apartmánové domky (patrový 5+kk s pozemkem 400 m2), které je uchvátily. Ačkoliv mají rozdílné zájmy – on miluje hory, ona moře a města – rozhodli se pro Krkonoše.

V interiéru dominuje industriální styl s přirozenými prvky. Dětské pokoje a ložnice jsou promyšlené a plné úložného prostoru.

Dokonale vtipně jsme využili v šedo – champagne – hnědém interiéru příjmení manžele. Motiv jelena v lehce lila barvě je nenápadně zakomponován jako pozadí kuchyně, ale vtipně zdobí též stěnu sedacího koutu naproti, či dominuje v témže dekoru ložnici v patře. Pár zlatých ozdobných sošek v poličkách je ještě drobnou připomínkou, kdo je tu pánem.

https://www.interierroku.cz/cs/interier/1737/

Previous post Interiér roku 2022