Menu

O mně

Jmenuji se Anke Glut a jsem interiérová designerka.

Kreativitou, nadšením a empatií proměním obyčejné místnosti v domov, ve kterém funkčnost a krása tvoří harmonii.

Ich heiβe Anke Glut und bin Interior Designer.

Mit Kreativität, Begeisterung und Einfühlungsvermögen verwandele ich Räume in ein Zuhause, wo Funktionalität und Schönheit eine Harmonie bilden.

Follow me

Posviťte si s podzimem na správné osvětlení u vás doma

Je tu podzim a s ním i méně slunečních paprsků a postupně se zkracující dny, které přinášejí dlouhé večery a tmu. A právě v období, kdy máme přirozeně méně tepla i světla, hledáme způsoby, jak si náš domov zútulnit a vizuálně prohřát. Nikdo nechce sedět s podzimním splínem ve zchladlých prostorách, které působí studeně a cize. Zeptali jsme se interiérové designérky Anke Glut, jak si doma udělat podzim hřejivý.

S plným rozvinutím podzimu hledáme nápady a inspiraci, jak se připravit na chladné období, abychom se doma cítili dobře, bezpečně a nemuseli jsme pociťovat chlad, ať už skutečný, nebo pocitový. „Na podzim a v zimě je světla málo, a když se nám ho nedostává, musíme si ho vytvořit uměle. Záplava dobře vybraného a vhodně umístěného osvětlení vám pomůže zahnat chmury a podzimní deprese nebude mít šanci. Se světlem to ale nepřehánějte, přesvětlené prostory nejsou v důsledku příjemné a ani zdravé pro oči,“ říká Anke Glut, interiérová designérka, která se zaměřuje na koncepty interiérů v různých stylech pro rezidenční i komerční využití.

Posviťte si s podzimem na správné osvětlení u vás doma